google-site-verification: google1263e28b923702b1.html
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • YALNIZCA 170 TL
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı, QR Kodlu Aynı Gün Sonuç
  • Ankara PCR Testi Sadece 170 TL
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı QR Kodlu Aynı gün Sonuç
  • YOĞUN BAKIM DONANIMLI AMBULANS UÇAK
  • Uzman Kadro, Profosyonel Ekip, Son teknoloji ekipmanlarla... SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
  • TARİFELİ UÇAKLA HASTA NAKLİ
  • Dünyanın Her Yerine Tarifeli Uçakla Hasta ve Engelli Yolcu Taşıma
  • AMBULANS HİZMETLERİ
  • Acil yardım ve Ambulans Hizmetleri
  • SON TEKNOLOJİ, MODERN CİHAZLAR
  • Ambulans ekipman ve donanımları, Son teknolojiyle donatımıştır.

Hava Ambulans

Ambulans uçak son yıllarda oldukça fazla bir biçimde sağlık kuruluşları tarafından kullanılmaya başlandı. Olay yerine çok hızlı bir şekilde ulaşabilen ambulans uçaklar, yaralıyı olay yerinden hızlı bir şekilde alıp en yakın sağlık kuruluşuna
ulaştırabilmektedir. Ambulans uçaklar, donanım olarak oldukça geliştirilmiş araçlardır. Ambulans uçaklar da bulunan sağlık donanımları, yaralıya anında yapılması gereken müdahaleler için eksiksiz hazırlanılmıştır. Ambulans uçağa taşınan yaralı için öncelikle tüm güvenlik önlemleri alınır. Ardından yolculuk başlar. Yolculuk boyunca yaralıya tüm müdahaleler yapılır. Daha sonra ambulans uçak hastanenin helikopter pistine yönelir. Hızlı bir şekilde hastaneye ulaşan ambulans uçak, vakit olarak oldukça avantaj sağlar.

 


KABUL EDILEBILIR HASTA SAYISI:

1
KABUL EDILEBİLİR REFAKATCI SAYISI:

2
SAĞLIK EKİPMANI:

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ
SAĞLIK EKİBİ:

1 DOKTOR-1 PARAMEDIC

Hastalara Müdahalede Zaman Önemlidir

Hastaneye ulaşan yaralıya kalan müdahaleleri yapılır. Ambulans uçak kullanan kurum sayısı arttıkça, daha hızlı müdahaleler yapılarak hayatlar kurtarılacak. Böylece geç kalınmışlık ile kaybedilen hayatlar azalacak. Yaşanılan kazaların ardından hızlı gerçekleştirilmesi bu denli önemli olan ilk yardımlar, artık bu araçlar ile daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken, her seferinde yeni bir hayat kurtarılıyor.


Neden Ambulans Uçak

Ambulans uçaklar yaşanan kazalarda, kazazedenin hızlı bir şekilde sağlık kuruluşlarına aktarılması amacıyla geliştirilmiş araçlardır. Ambulans uçaklarda kullanılan ileri teknoloji sayesinde, hastaya yapılması gereken tüm müdahaleler hızlı bir şekilde yapılır. Ambulans uçaklar ilk yardım için yapılması gereken tüm müdahaleler için gerekli araçları bulundurur. Ambulans uçakların tek artısı bu değildir. Araçların girmesi mümkün olmayan arazilere bu uçaklar ile yardım ulaştırılabiliyor. Zorlu arazi koşullarını hiçe sayan bu uçaklar yaralıyı hızlı bir şekilde hastanelere ulaştırabiliyor. Eğer bu uçaklar olmasaydı, araç seyrine izin vermeyen arazilerde yaşanan kazalara müdahaleler mümkün olmayacaktı. Olsa dahi geç kalınan ilk yardım müdahaleler sonucu hastayı hayatta tutmak mümkün olamayacaktır.


Ambulans uçaklar can kurtarma operasyonlarında oldukça başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Hızlı bir şekilde olay yerine ulaşabilen ambulans uçaklar günden güne can kurtarma operasyonlarının olmazsa olmazı hale gelmektedir. Ambulans uçaklar can kurtarma operasyonlarına katılmak için olay yerine giderken, şehrin sıkışık trafiğine girmeden hava yoluyla hızlı bir şekilde olay yerine ulaşmaktadır. Can kurtarma operasyonlarında kurtarılmak istenilen yaralı bazı durumlarda farklı şehirlere de nakil edilmesi gerekebiliyor. Bu durumlarda da devreye giren ambulans uçaklar, normal araçlardan çok daha hızlı bir şekilde nakli gerçekleştirerek yaralıya önemli bir zaman kazandırmaktadır. Ambulans uçakların kullanımı artıkça, müdahaleler gecikmeyecek ve hayatlar kurtulacak.

Neden İnha Hava  Ambulansını seçmelisiniz?

İnha Hava Ambulans Hizmetleri, Sağlık bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, Hava Ambulans Şirketidir. Hizmet veren tüm sağlık personelleri  gerekli eğitimlerini tamamlamış ve ilgili il sağlık müdürlüklerinden kendi adlarına çalışma izin belgesi düzenlenmiş personellerden oluşmaktadır. Seyehatinizde hangi kurumu seçerseniz seçin, Daha güvenli bir seyehat için sağlık bakanlığı tarafından kurum adına düzenlenmiş olan  Hava Ambulans  yetki belgesini istemeniz yararınıza olacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi için 0 312 363 3 112 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.